Od lipca 2022 Silnik Mobilus SENSO BT mają wbudowany Bluetooth
Wystarczy pobrać aplikację MOBILUS INSTALATOR z Google Play

Silnik do rolet z Bluetooth

Funkcjonalność.

Za pomocą MOBILUS INSTALATOR wykonasz szereg przydatnych czynności. Uprzednio wymagało to dostania się do skrzynki zamontowanej rolety aby znaleźć w siłowniku przycisk programowania. Teraz wystarczy tylko połączyć się bezpośrednio z siłownikiem za pomocą łączności Bluetooth i wprowadzić Tryb Programowania. Za pomocą trybu sprawdzisz wersję siłownika i dokonasz aktualizacji oprogramowania, a także nastawisz pozycje krańcowe górnej i dolnej rolety.

Prosta obsługa.

Aplikacja umożliwia dostęp do wszystkich siłowników SENSO BT, które znajdują się w zasięgu łączności Bluetooth. Możesz w niej szybko konfigurować i przywracać ustawiania fabryczne w urządzeniu.

Aktualnie aplikacja jest dostępna wyłącznie na platformie Android. Można z niej korzystać za pośrednictwem smartfonu lub tabletu.

Pozycje krańcowe.

Zmienianie kierunku pracy rolet i precyzyjne ustawianie jej krańców nigdy nie było łatwiejsze, a to wszysto dzięki aplikacji MOBILUS INSTALATOR.

Mobilus SENSO BT to idealny produkt dla każdego, kto szuka prostego sposobu na dodanie stylu i funkcjonalności do swojego wnętrza. Po zainstalowaniu można go łatwo dostosować do żądanej wysokości i zasięgu za pomocą telefonu lub tabletu. Niezależnie od tego, czy chcesz całkowicie zasłonić swoje okna, czy tylko częściowo – Mobilus SENSO BT jest na wyciągnięcie ręki!

Aktualizacja oprogramowania

Silnik do rolet z Bluetooth

Ustawianie pozycji krańcowych

Silnik do rolet z Bluetooth

Łączność za pomocą Bluetooth

Silnik do rolet z Bluetooth Mobilus SENSO BT dostępne są w naszym sklepie internetowym:

Silnik do rolet z Bluetooth Mobilus SENSO BT
Firmy instruktażowe oraz instrukcję dotyczące:montażu silników | programowania pilotów | podłączenia przełącznków | montażu rolet znajdziesz na naszej stronie: www.automatykadorolet.pl