Centralka Gamma na jakiej skupiliśmy się w tym artykule do podstawa na jakiej działa cala automatyka do bram rolowanych.

Zobacz także: JAK ZAPROGRAMOWAĆ PILOT DO ROLET I BRAM? INSTRUKCJA KROK PO KROKU

Poniższa instrukcja pokaże państwu jak działa centralka i za jakie funkcje odpowiada. automatyka do bram rolowanych przestanie być tajemnicą i czymś nieosiągalnym. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem ale także wysokiej jakości sprzętem, który jest dostępny w naszych sklepach. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Automatyka do bram rolowanych: centralka Gamma

Centralka serii GAMMA sprawia, że możliwe jest sterowanie bramą rolowaną za pomocą pilota lub wbudowanego przełącznika. Ponadto centralka GAMMA X ma możliwość podłączenia fotokomórek oraz wyboru trybu ich pracy. Pozwala również na podłączenie oświetlenia (max. 250 W) oraz przełącznika klawiszowego lub kluczykowego. Posiada także funkcję automatycznego zamykania bram, Centralka GAMMA X jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami marki YOODA.

Ten film jest właśnie dla Ciebie! Tutaj właśnie dowiesz się jak działa centralka, dzięki które działa pełna automatyka do bram rolowanych.

Automatyka do bram rolowanych

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z tym czy innym tematem takim jak: silniki do rolet, napędy do bram rolowanych, automatyka do bram to nie zawahaj się do nas zadzwonić! Jesteśmy również po to, aby móc doradzić Ci w ważnych dla ciebie kwestiach związanych w znanym nam świetnie temacie. Zainteresował Cię ten temat? Nie czekaj! Odwiedź nasz ekspercki sklep silnikdorolet.pl oraz pozostałe takie jak: