Z poniższego artykułu i zawartych w nim filmów dowiesz się jak zaprogramować pilot do rolet i bram. Poniższe nagrania powstały we współpracy z producentem Yooda. To bardzo proste! Krok po kroku.

Zobacz także: MONTAŻ ROLET ZEWNĘTRZNYCH. KROK PO KROKU

Często jest tak, że coś co wydaje się mocno skomplikowane w rzeczywistości wcale takie nie jest. Dokładnie to samo tyczy się kwestii z jaką dziś do państwa przyszliśmy. Pilot do rolet i bram to rzecz niezbędna jeżeli decydujesz się na automatyzację, jednakże dobrze jest samemu potrafić poradzić sobie z programowaniem tych urządzeń.

Pilot do rolet i bram. Programowanie pierwszego i kolejnego krok po kroku

Na pierwszym proponowanym przez nas filmie nauczymy państwa jak programować popularny pilot “breloczek” używany głównie do bram czy rolet z radiowym napędem sterującym.

W odróżnieniu od innych pilotów, w breloczkach nie znajdziemy przycisku programującego P2, który jest niezbędny jeżeli chcemy zaprogramować pierwszy i każdy kolejny odbiornik. Zamiast tego przycisku, zaczynamy programowanie od naciśnięcia jednocześnie klawiszy “stop+góra”. Z pomocą odpowiedniej kombinacji tych przycisków z łatwością zaprogramujemy pierwszy oraz każdy następny pilot do rolet i bram.

Na poniższych filmach szczegółowo przedstawiono instrukcję krok po kroku dzięki czemu w niecałą minutę nauczysz się jak to zrobić bez większego problemu.

W razie pytań jakie mogą się pojawić podczas instalacji, programowania, bądż też chcecie państwo zapytac od czego zacząć budowanie swojego inteligentnego domu pod kątem centrali sterującech “smart house” czy też rodzaju rolet automatycznych, bram i akcesoriów – zapraszamy do kontaktu!

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą oraz wysokiej jakości wiodącym na rynku sprzętem. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, a dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu posiadamy tysiące zadowolonych klientów.

Sklep silnikdorolet.pl dzięki stale poszerzającej się ofercie oferuje silniki do rolet wielu znanych i cenionych producentów takich jak Mobilus, Somfy, Yooda, Selve, Portos, Inel czy Faher. Rolety materiałowe, markizy, bramy rolowane to coś, w czym zdecydowanie mamy pas mistrzowski.

Po obejrzeniu kilku filmów będziesz dokładnie wiedział jak zaprogramować pierwszy, ale także każdy kolejny pilot do rolet i bram.

Jak zaprogramować pilot do rolet i bram automatycznych?
Jak zaprogramować kolejny pilot do rolet i bram?
Jak zaprogramować silnik do rolet z detekcją szkód? Część 1
Jak zaprogramować silnik do rolet z detekcją szkód? Część 2