Jak podłączyć przełącznik do rolet? Ten film pokazuje to krok po kroku abyś sam mógł uporać się z instalacją. Zachęcamy również do odwiedzenia naszych pozostałych filmów i stron gdzie dowiesz się dużo więcej!

Zobacz także: MONTAŻ ROLET ZEWNĘTRZNYCH. KROK PO KROKU

Poniższa instrukcja filmowa to kolejna z serii, które pokazują jak w prosty sposób poradzić sobie z instalacją i programowaniem rolet oraz komponentów do nich.

Jak podłączyć przełącznik do rolet?

Do sterowania przewodowego roletami stosuje się przełączniki z podtrzymaniem napięcia. Zaletą takich przełączników jest to, że nie trzeba trzymać klawisza do czasu opuszczenia lub podniesienia rolety – wystarczy jednokrotnie wcisnąć przycisk. Przełączniki indywidualne są alternatywą dla sterowania centralnego.

Zapoznaj się z poniższymi nagraniami a dowiesz się jak samodzielnie zainstalować przełącznik klawiszowy do rolet automatycznych. Jeżeli potrzebujesz części albo dopiero planujesz zamontowanie od podstaw rolet i bramy czy też markizy automatycznej, to świetnie trafiłeś.

Jak podłączyć przełącznik do rolet?

Prócz wiedzy która chętnie się z wami dzielimy, mamy także sklepy z wysokiej klasy sprzętem od wiodących producentów. Jako autoryzowany dystrybutor gwarantujemy najwyższy stopień obsługi klienta.

Masz więcej pytań? Zadzwoń a my na wszystkie pytania jakie wiążą się z tematami takimi jak silniki do rolet, przełącznik do rolet, automatyka do bram, markizy automatyczne i wiele wiele innych – chętnie odpowiemy!

Jak zainstalować przełącznik klawiszowy do rolet

Jeżeli chcemy mieć dodatkową możliwość zamykania wszystkich rolet jednym przyciskiem konieczne jest zastosowanie przełączników bez podtrzymania napięcia oraz umieszczenie pod nimi przekaźników.