Montaż silnika w rolecie nie będzie już odtąd problemem. Na kilku filmach instruktażowych prezentujemy jak w prosty i szybki sposób uporać się z instalacją.

Jak prawidłowo wykonać montaż silnika w rolecie?

Należy pamiętać, że nie zawsze jest konieczność zamawiania drogich fachowców. Niektóre rzeczy są tak proste, że można je wykonać samodzielnie, nie posiadając przy tym specjalistycznej wiedzy. Wystarczy jedynie wiedzieć jak.

Zobacz również: Montaż rolet zewnętrznych

Zachęcamy państwa bardzo serdecznie do obejrzenia tych krótkich nagrań, które pokazują jak są zbudowane ale przede wszystkim w jaki sposób najprościej poradzić sobie z kwestią jaką jest montaż silnika w rolecie. Ponadto zapraszamy na nasze zaprzyjaźnione strony, na których nie tylko dowiecie się więcej w temacie automatycznych rolet, ale też będziecie mogli dobrać odpowiedni sprzęt pasujący do waszych wymagań.

Co to są krańcówki, jak wygląda i w jaki sposób działa silnik radiowy, jak ustawić wyłączniki krańcowe: to wszystko tylko z pozoru brzmi tak skomplikowanie. Po obejrzeniu tych filmów sam zobaczysz, że nic nie stoi na przeszkodzie abyś samodzielnie wykonał montaż silnika w rolecie.

Skorzystaj z naszej wiedzy!

Kolejno wstawiliśmy materiały, które mogą was zainteresować. Jak już też wcześniej wspominaliśmy, zapraszamy na nasze inne strony związane z tematyką rolet, bram, markiz (oczywiście automatycznych). Tam też dowiecie się więcej o tym jak stworzyć bezpieczny i inteligentny dom.

Pozostając jednak w tematyce silników do do rolet zachęcamy do odwiedzenia strony SilnikiDoRolet gdzie znajduje się największy wybór silników do rolet w bardzo dobrych cenach. Co niezwykle istotne, wszystkie oferowane przez nas silniki objęte są 5 letnią gwarancją. W przypadku awarii napędu gwarantujemy uproszczoną procedurę wymiany.

Montaż silnika i ustawiania krańcówek
Jak zainstalować napęd wewnątrz rury?
Jak działa silnik radiowy z mechanicznymi krańcówkami?
Jak ustawić mechaniczne wyłączniki krańcowe?

Po obejrzeniu powyższych nagrań przestanie dla ciebie być tajemnicą kwestia jaką jest montaż silnika w rolecie. Po więcej bardzo przydatnych instrukcji oraz filmów zapraszamy na nasze pozostałe artykuły, gdzie dowiesz się wiele więcej w tematach takich jak montaż, nowe rozwiązania, inteligentny dom i wiele, wiele innych przydatnych i ciekawych kwestii.