Ceny rolet zewnętrznych – cennik rolet.

Cena rolet zewnętrznych zależna jest od kilku podstawowych parametrów, jak również od samego rodzaju rolety.  W pierwszej kolejności powinniśmy podjąć decyzję, jaki rodzaj rolet będzie odpowiedni do naszych potrzeb. Do wyboru mamy zarówno rolety natynkowe, podtynkowe, montowane razem z oknami lub na okna już wbudowane w ścianę oraz wiele innych. Więcej na temat rodzaju rolet zewnętrznych możemy dowiedzieć się z artykułu  RODZAJE ROLET ZEWNĘTRZNYCH – CO WYBRAĆ…

Jeżeli decyzja odnośnie rodzaju rolet zewnętrznych została podjęta – możemy sprawdzić ich wstępne wyceny. Poniżej znajduje się cennik rolet zewnętrznych – aktualny na dzień dzisiejszy (cena za metr kwadratowy).

  • ROLETY W STANDARDOWEJ SKRZYNCE – 199,00 zł
  • ROLETY W PÓŁOKRĄGŁEJ SKRZYNCE – 249,00 zł
  • ROLETY W OKRĄGŁEJ SKRZYNCE – 269,00 zł
  • ROLETY PODTYNKOWE INTERMO – 249,00 zł
  • ROLETY NADSTAWNE – 269,00 zł
  • ROLETY Z MOSKITIERĄ – 430,00 zł

Cennik rolet zewnętrznych zobrazowany został na poniższym wykresie.

ceny rolet zewnetrznych

ceny rolet zewnętrznych

Kolejnym krokiem jest wybór profilu rolet oraz ich koloru. Najczęściej wybierane profile rolet to 39 oraz 45 mm. Szeroka paleta kolorów oferowanych przez producentów, pozwala nam na dobranie kolorystyki rolet pasującej do naszej posesji. W większości przypadków opcje kolorystyczne nie są dodatkowo płatne – nie musimy więc obawiać się o dodatkowe koszty.

Wycena rolet nie byłaby możliwa bez wiedzy na temat ich rozmiaru. Konieczne więc będzie dokładne zmierzenie wnęk okiennych. Wymiarowanie rolet jest prostą czynnością – pod warunkiem, że mierzone są one prawidłowo – zgodnie z instrukcjami producenta. Jeżeli nie jesteś pewien jak zmierzyć wnękę okienna, aby nie popełnić błędu – skorzystaj z naszego POMOCNIKA WYMIAROWANIA ROLET. Znajdziesz tam dokładne instrukcje, w jaki sposób wymierzyć rolety zewnętrzne tak, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Prostszym sposobem wyceny rolet jest ich wycena za pomocą formularza wyceny rolet – znajdującego się TUTAJ. Na podstawie przesłanych danych, konsultant nieodpłatnie wyceni nasze rolety na podstawie aktualnego cennika rolet zewnętrznych.
Należy pamiętać, że duży wpływ na ostateczną cenę rolet mają akcesoria dodatkowe. Jeżeli zdecydujemy się dla przykładu na radiowe sterowanie roletami za pomocą pilota – musimy liczyć się z poniesieniem kosztów dodatkowych. Jeżeli nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie – warto skorzystać z pomocy konsultanta, który nieodpłatnie udzieli Ci informacji na temat produktów oraz zaproponuje rozwiązanie odpowiednie do Twoich potrzeb.